• Wpisów: 14
  • Średnio co: 67 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:28
  • Licznik odwiedzin: 4 882 / 1019 dni
 
uareawesome
 
Witajcie kochani! ♥
Ten wpis będzie nadzwyczaj krótki, ale i informacyjny ;)

Lepiej przejdę już do rzeczy :D ;)

tumblr_mgxq94GnQj1qgxwpjo1_1280.jpg


Chciałabym was ogłosić, że cały czas tutaj jestem. Może racja, wchodzę raz na tydzień, wtedy kiedy dodaję post, ale tutaj jestem oraz zawsze otwieram skrzynkę! :D

Do czego zmierzam?

Jeśli chcielibyście się komuś doradzić, wyżalić lub poszukać nadzwyczajnie pomocy, to zawsze możecie napisać do mnie! Dobrze wiem jak to jest, kiedy nie mamy ochoty wygadać się mamie, przyjaciółce czy babci. Czasem po prostu szukamy innej osoby, aby poznać jej zdanie, jej opinię oraz jej punkt widzenia na świat.


tumblr_ny3if9DzxM1r3niduo1_1280.jpg


Spokojnie, wszyscy jesteśmy tutaj anonimowi! Nie będę dopytywać się o twoje nazwisko czy gdzie mieszkasz lub ile masz lat. Nie. Po prostu nie! Ewentualnie zapytam ciebie tylko o imię. Wtedy możemy porozumiewać się bardziej swojo, przyjaźnie.


tumblr_nhmdjtrH2n1qk948io1_1280.jpgSpokojnie! Nie denerwuj się!

Twoje problemy, które zostaną mi powierzone nie ujrzą światła dziennego!

BEZ OBAW!

Nikt nie dowie się o naszej rozmowie. To pozostanie naszą tajemnicą. Możesz mi spokojnie zaufać. Nie jestem tu po to, aby poznawać kogoś problemy, a potem z nich się naśmiewać Absolutnie! Wręcz przeciwnie! Będę się starała jak najbardziej tobie pomóc, doradzić.

Możesz czuć się tutaj bezpiecznie i traktować mnie jako drogowskaz, dobrą radę, która zawsze tutaj jest i zawsze odpowie na twoją pomoc.

tumblr_mzc29e7zlv1s028jho1_1280.jpg


Możesz mnie zapytać o cokolwiek! Nawet o najmniejszą drobnostkę! Nie będę się naśmiewać z twoich małych problemów! Każdy będę traktować na poważnie bo wiem, że jest on dla ciebie uciążliwy.

Nie wstydź się! Śmiało pytaj ile wlezie! Po to tutaj przecież jestem... aby pomagać.

tumblr_nb2m4plECl1s5ooebo1_1280.jpg


Jeśli zdecydujesz się na moją pomoc, byłabym niezmiernie wdzięczna, gdybyś napisał do mnie o swoim problemie w innej wiadomości, a nie w tej, w której zachęcasz mnie do przeczytania twojego posta.

Wtedy wszystko się miesza i zlewa.

Przeczytam każdy problem i w każdym doradzę. Pamiętajcie, że zawsze tutaj jestem i możecie napisać do mnie w każdej możliwej chwili. Nie bójcie się.

Naprawdę chcę wam pomóc.

Carrie_1080p_KISSTHEMGOODBYE_0605.jpg


Do zobaczenia :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego